درباره ما

در شلوغی و بوحبوحه کارهای روزمره، آموزش و یادگیری یکی از دغدغه های جدی خیلی از ماها شده. اینکه چه آموزشهایی به دردمون می خوره، چه جوری یاد بگیریم، کجا بریم یا…. سوالهاییه که خیلی وقتها تو ذهنمون می چرخه.

اما در بین همه این دغدغه ها و سوالها، شاید دو نکته برای همگیمون مهمترین اولویت رو داشته باشه: یکی “کیفیت آموزش” و دیگری “زمان”. اینکه واقعا آموزشی رو که می بینیم، برامون بهره وری لازم رو داشته باشه و کیفیتش اونقدر برامون راضی کننده باشه که از هزینه و وقتی که براش گذاشتیم، نهایت رضایتمندی رو داشته باشیم، و نکته دیکه اینکه چطوری می تونیم کمترین اتلاف زمان رو برای آموزشمون داشته باشیم یا به بیان ساده تر، چطوری وقتمون تو راه رفت و آمد و ترافیک و… کمتر تلف بشه؟ یا چطور میتونیم تو ساعتهایی که تداخلی با کارمون نداشته باشه، با هزینه های معقول و مناسب، آموزش ببینیم؟

ما با چندین سال تجربه در زمینه تدریس، معتقدیم دنیای آموزشی آینده، متعلق به فضای مجازیه، بنابراین می خوایم این دغدغه ها رو با استفاده از این دنیای جدید، حذف کنیم. به این نتیجه رسیدیم که می تونیم با ایجاد کلاسهای آموزشی آنلاین، مساله رفت و آمد ها و اتلاف وقتها رو مدیریت کنیم و برای مخاطبین و فراگیرانمون، در هر مکانی، بهترین فضای آموزشی رو فراهم کنیم. میتونیم در زمانهایی که مخاطبینمون کمترین تداخل رو دارن، براشون آموزش بگذاریم و به اونها این اطمینان رو بدیم که از زمانشون بهترین استفاده رو می برن.

اما مهمترین چیزی که برای خودمون هم دغدغه جدیه، کیفیت آموزشه. با خودمون پیمان بستیم که از بهترین اساتید استفاده کنیم، کیفیت کارمون مثل کلاسهای حضوری باشه و ارتباطمون با فراگیرامون یک طرفه نباشه. بتونیم باهاشون مثل کلاسهای حضوری ارتباط برقرار کنیم و اونها هم این ارتباط رو لمس کنن.

ما میخوایم براتون آموزشی با کیفیت و بی دغدغه هدیه کنیم، پس….بسم الله!